Náš tým - pobočka Kladno

 

Kancelář

teerza foto webIng. Tereza Šebestová
pracuje jako koordinátorka školy. 

Mám ráda pestrou práci, ráda mluvím s dětmi a těší mě i správně zařazené účty a dobře poskládané tabulky. Mám dvě malé děti, a proto je pro mě práce ve škole zájímavá. Vidím, jak jinak může škola fungovat, a že to nemusí být jen o sezení v lavici, které jsem jako dítě znala já."

Tereza vystudovala obor ekonomie a marketing v Praze. Pracovala jako koordinátor akcí v rámci projektu EU a poté v produkční firmě

 

 

I. trojročí

 
petra bedecova 2Mgr. Petra Bedečová
pracuje jako pedagog.

„Jsem mamka, která vychovává svoji dceru s laskavostí, otevřeností, respektem a hlavně bez strachu, což mě v běžném státním školství chybí. Chci, aby mi práce dávala smysl a také chci chodit do práce s radostí. Tohle vše mi Montessori poskytuje. Ráda zahradnicím, čtu, cestuji, zajímám se o zdravou výživu, ráda se učím novým věcem a získávám nové zkušenosti.“

Petra vystudovala obor speciální pedagogika v Brně. Pracovala s postiženými, dlouho vedla MŠ při americké ambasádě v Praze. Po mateřské dovolené začala učit na ZŠ. Diplomový Montessori kurzu pro práci s dětmi 6-12 let dokončí v roce 2022.

 

Petra ReungoatMgr. Petra Reungoat

pracuje jako pedagog.

"Ráda trávím čas s rodinou, v přírodě a baví mě cizí jazyky."

Petra vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ s anglickým jazykem. Část studia strávila ve švédském Uppsale. Diplomový Montessori kurzu pro práci s dětmi 6-12 let dokončí v roce 2022.

 

 

Barka web foto 2Mgr. Barbora Jamborová
pracuje jako pedagog.

„Mám ráda les, chození po horách, večery u ohně, dobrý čaj a spoustu dalších nekomplikovaných radostí. Na naší škole provázím děti od jejího vzniku a moc mě to baví.

Barbora vystudovala francouzskou filologii na filozofické fakultě UK. Výuce jazyků se věnuje 13 let, v posledních letech zejména se zaměřením na mladší publikum. V roce 2016 dokončila dvouletý kurz kreativní pedagogiky na Katedře autorské tvorby a pedagogiky, který byl skvělým impulzem a inspirací pro její další práci.

 


lenka tychovMgr. Lenka Štychová
pracuje jako pedagog.

„S nadšením jsme uvítala možnost být u budování pobočky školy u Floriána. Mám ráda život – klidné dny s rodinou i trochu dobrodružství. Nejlépe se cítím v přírodě, v ruce s knihou a dobrým jídlem a pitím před sebou."

Lenka vystudovala učitelství 1. stupně PF UK a diplomový kurz Montessori. Pomáhala v počátcích kladenské Montessori školy, pak 10 let pokračovala v pražské Montessori škole.

 

 

 

Asistence ve výuce a odpolední program

 

Petra P. foto web

Petra Placatková
pracuje jako asistentka pedagoga a volnočasový pedagog.

 „Miluji pohyb, hlavně běh, přírodu a umění. Ale ze všeho nejraději mám dobré jídlo".

Petra vystudovala střední školu s ekonomickým zaměřením a pedagogiku a vychovatelství na Palestře. 

Ivca web foto 2Ivona Kozáková, DiS.

pracuje jako asistentka pedagoga a volnočasový pedagog.

„Jsem maminkou pětiletého syna. Ráda pečuji o rodinu, chalupařím, relaxuji, čtu knihy a chodím do přírody se svými psy. Od narození syna mě zajímá otevřená a respektující výchova dětí. Moje představa je, že škola by měla být bezpečným prostředím a měla by podporovat žákovu sebedůvěru a samostatnost. Líbí se mi myšlenka, že autorita pedagoga je založena na znalostech a žák má prostor k dialogu. Proto jsem ráda součástí našeho Montessori týmu. 

Ivona vystudovala Vyšší odbornou školu zdravotnickou. Nyní studuje základy pedagogiky a vychovatelství na Palestře.


jachym foto web 2Jáchym Červený
pracuje jako asistent pedagoga a volnočasový pedagog.

„Práce s dětmi mě baví (až na prohrávání v šachách; jsou zatraceně šikovní). Mezi mé zájmy patří hudba, sportovní lezení, umění a všelijaké outdoorové aktivity. Nejraději z barev mám fialovou a v kombinací barev modrooranžovou. Zatím nevím, co bych chtěl studovat nebo které povolání vykonávat, a i přestože tato pozice mě velmi baví, nemám v plánu v tomto oboru zůstat po zbytek života.“

Jáchym vystudoval kladenské gymnázium a zatím neví, kterým směrem se dál pustí.


 

Bety fotka web uprava 2Bc. Alžběta Ungerová
je volnočasovou pedagožkou.

 „Baví mě výtvarné a tvořivé činnosti. Zajímám se o kulturu, přírodní stavitelství a pěstování rostlin. Část roku bydlím na vesnici v jurtě, která je obklopena zahradou, o kterou pečuji."

Alžběta vystudovala VOŠ pedagogicko - sociální a Husitskou teologickou fakultu UK v Praze. 9 let  pracovala jako učitelka v mateřské školce v programu Začít spolu.